Huawei WiFi Mesh Nowe urządzenia

Zasięg, który jest wszędzie. WiFi jest najczęściej używaną siecią internetową. Potrafi zapewnić dostęp do internetu wszędzie. Huawei Wifi Mesh jest doskonałym narzędziem do rozprowadzenia sieci internetowej po całym domu.

Zastosowanie w Huawei WiFi Mesh zestawu routerów w technologii Mesh pozwala na stworzenie oddzielnego, niezawodnego systemu sieci internetowej. Jest niezwykle prosty w obsłudze, już nie trzeba grzebać w ustawieniach i znać mnóstwa skomplikowanych poleceń – kodów algorytmicznych. To uciążliwe zadanie spadło z barków kupujących oraz serwisantów. System Huawei WiFi Mesh został stworzony z myślą o dużych domach, kilka routerów komunikuje się między sobą, dzięki czemu sygnał sieci internetowej dociera do każdego zakątka ziemi. Routery potrafią obsługiwać urządzenia niezależnie od miejsca pobytu użytkownika, przerzucają one miedzy sobą zadania związane z siecią internetową.

Za niecałe 1000 złotych można otrzymać Huawei WiFi Mesh z trzema routerami. Do nich dołączono trzy zasilacze sieciowe oraz jeden przewód Ethernet, który umożliwia podpięcie jednego z routerów do głównego routera umieszczonego w domowym modemie – bez modemu nie da się uruchomić tego zestawu. Biały design pasuje właściwie do każdego typu domu, koloru ścian i wnętrz. Na szczęście urządzenia te są dość małe i łatwo je zmieścić gdzieś pod szafką, w szafce czy obok innego urządzenia: 21 cm wysokości, 10,4 cm średnicy z wagą 580g jeden. Oferują 4 GB gniazda Ethernet (1000 Mb/s), port WAN i trzy porty LAN – umożliwiają one podłączenie, za pomocą przewodu, dodatkowych urządzeń.

Huawei WiFi Mesh zapewnia też ochronę przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej, takimi jak brute force i DMZ/DoS. Oferuje zabezpieczenia WPA-PSK i WPA2-PSK, a także firewall oraz PAP i CHAP. Dzięki temu ochrona jest dużo większa, tak jak po zainstalowaniu dodatkowych programów antywirusowych i antyspywareowych w komputerze. Każdy z routerów ma 256 MB RAM oraz czterordzeniowy procesor Gigahome 1,4 GHz. Parametry te czynią cały zestaw lepszym niż niejeden stary model komputera. Oznacza to, że zakup tego produktu jest dobrym pomysłem. Routery zapewniają stabilność, bezpieczeństwo, szybkość oraz są dostosowane do najnowszych komputerów i ich możliwości.

Przeczytaj również

1 thought on “Huawei WiFi Mesh Nowe urządzenia

  1. Cena 1000 zł nie zwala z nóg. W lepszych cenach można znaleźć niechińskie routery dobrej jakości.

Comments are closed.